Ucuz site kurmanın adresi...

Al - Sat

Günümüzde çok ama çok farklı para kazanma yolları vardır. Bunlardan biri de kişi ve kurumlara websiteleri kurma işidir. Ve bu iş gittikçe daha da önemli bir konuma yükselmektedir. Çünkü internet aleminde yüzbinlerce, milyonlarca site var ve gün geçtikçe bunlara daha da daha da yenileri eklenmektedir.

Peki, şimdi size desem ki.

Çevrenizde oluşan web site taleplerinden bir kısmını siz karşılasanız ve de para kazansanız güzel olmaz mı? Muhtemelen ”Evet, güzel olur!” diyorsunuz.

O  zaman ben de size diyorum ki sitemizde sunduğumuz her sektöre uygun websitelerimizden beğendiklerinizi bizden çok ucuza alıp, çevrenizdekilere pahalıya satın ve böylece siz de gelir elde edin.

Bizden ucuza alacağınız siteleri çevrenizde veya internette 250 TL, 500 TL, 1000 TL ve hatta daha fazlasına da satabilirsiniz. Çünkü bu tür siteleri, bu piyasada, bu fiyatlara satanlar çokça bulunmaktadır. Hele ki kurum çatısı altında. (Ör: Bir e-ticaret sitesini 2 bin, 3 bin, 4 bin tl… ye) satanlar var ama tabi onları burada size söylemeyeceğim çünkü benim maksadım onları taşlamak değil, sadece size piyasadaki websitelerin değerleri hakkında bilgi vermek olduğudur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder