Ucuz site kurmanın adresi...

Bedava Site Kurmak


Hiçbir masraf etmeden, tamamıyla bedavadan bir eğitimle, kendi kendinize web sitesi kurmayı öğrenmek ve böylece bunu meslek edinerek, bulunduğunuz çevredeki şahıs ve kurumlara web kurulum hizmeti sunarak para kazanmak gibi bir düşünceye sahipseniz, sizlere bu konuda yardımcı olacak çok güzel e-kitaplar olduğunu söylemek istiyoruz. Hem de tamamıyla ücretsiz!

Sizin yapmanız gereken şey, ücretsiz sunulan bu eğitim rehberlerini indirmek, okumak ve sonra da uygulamaya geçmek. İşte hepsi bu!  Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra artık sizler de internet sitesi kurmayı öğrenmiş olacak ve onlarca şahane sitenin ılmasını sağlayacaksınız. Kim bilir belki de bu işten epeyce paralar kazanacak ve hayatınızı bu şekilde idame ettireceksiniz. Neden olmasın?

Bu eğitim setlerinde Joomla, Wordpress gibi cms ve blog sitelerini bedavadan nasıl kurabileceğinizi anlatan bilgi yüklü çok güzel içerikler bulunmaktadır. Ayrıca kurduğunuz siteye nasıl ziyaretçi çekebileceğiniz ve sitenizi Google arama motorunda nasıl yükseltebileceğiniz gibi çeşitli mevzulara da değinmektedir.

Kısacası bir site açmak için ihtiyaç duyulan tüm şeyler bu e-kitaplarda anlatılmıştır.

Fakat şunu da belirtmek isteriz ki bu rehberlerden öğrendiğiniz bilgilerle, sitemizde satışa sunacağımız özel tasarımlardan açamazsınız. Bunlar biraz daha farklıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder