Alan Adınızı Hemen Alın!

Alan Adınızı Hemen Alın!

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi, bilgisayar ve internet kullanımını fazlasıyla yaygınlaştırdı. Bunun doğal sonucu olaraksa artık insanlar bir çok ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılamaya başladılar. Söz konusu durumlar böyle olunca e doğal olarak da bir web sitesi kurmak büyük önem teşkil etti. Hele de netten ürün veya birşeyler satarak para kazanmak amacı bu önemi daha da çok arttırdı.

Eğer herhangi bir nedenden ötürü kendinize ”benim neden bir internet sitem olmasın?” diye bir soru sorarsınız, yapmanız gereken ilk iş, kendinize yeni bir domain bulmak ve daha sonra da hiç vakit kaybetmeden o domaini satın almak olmalıdır.

Şunu unutmayınız ki, domain (alan adı) alımlarında ”ilk gelen kazanır kuralı” vardır. Yani almaya niyet ettiğiniz bir domaini, sizden 1 saniye önce başkası sipariş eder, ödemeyi gerçekleştirir ve bu sipariş doğrultusunda kayıt ettirirse, artık o alan adı o kişinin olur ve sizin onu satın alma imkanınız ortadan kalkar. Ve belki de bu yüzden hedeflediğiniz bir planınızdan vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz!

Bu yüzden acele edin ve domain adınızı bir an önce kayıt ettirin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir