Ucuz site kurmanın adresi...

Hakkımızda


7 yıldır Web Site Kurulumları ve SEO ile uğraşmaktayız. Eğer internet sitesi kurmak istiyorsanız ve aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa, hızlı iletişim için mesajınızı (Whatsapp'tan mesaj atarak veya telefonla arayarak) bize iletebilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağız.

Bilgi
Tanıtım ve reklam bir firmanın sürekliliğinde ve başarıya ulaşmasında en önemli etkendir. Günümüzde bunu sağlayan, en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım ve reklam aracı ise hiç kuşkusuz websitelerdir.
İşte tam da bu noktada www.sitekurucam.com olarak biz devreye giriyor ve sizlere 70 TL'den başlayan fiyatlarla, belirttiğiniz alan adı ve hostunuza web sitenizi kuruyoruz. Siteniz kurulduktan sonraysa tüm yönetim ve sorumluluğu size bırakıyoruz. Yani bizimle herhangi bir zorunlu bağınız kalmıyor.

Merak Edilenlere Cevaplar:

1) Eğer alan adınız (domaininiz) varsa, websitenizi kurabilmemiz için önünüzde iki seçeneğiniz var. Ya bizim size ilk yıl hediye olarak sunduğumuz hostingimize kurulum yaparız ya da bizden talep ettiğiniz siteyi sizin kendi sunucularınıza kurarız.

2) İsterseniz hosting ihtiyacınızı ilk yıl bedavaya biz karşılayabiliriz, sizler sadece alan adınızı ''Detaylı Bilgiler'' sayfamızda belirtmiş olduğumuz firmalardan veya istediğiniz herhangi bir yerden alacak ve bizim sunucu NS'lerimize yönlendireceksiniz.

3) Sunucunuz ilk yıl bizden size bedava. Eğer 1. yıl dolduktan sonra bizim sunucumuzu kullanmaya devam etmek isterseniz, 2. yıldan itibaren, her yıl 100 TL ödemeniz gerekecektir.

4) Ya da isterseniz hostingimizi ilk yıl bedavaya kullandıktan sonra, websitenizi kendi hostinginize taşıyabilirsiniz.

5) Sitemizde gördüğünüz fiyatlarımız sabittir. Kendi hostinginizi kullansanız da fiyatlarımızda herhangi bir indirim söz konusu değildir.

6) Sitelerimizi, istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz!

7) Websitelerimizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. (logo, arkaplan, buton, şifre, müzik…) Yani hepsinde yönetim paneli bulunmaktadır ve de kontrol % 100 sizdedir!

8) Piyasa değeri çok yüksek olan sitelerimizi, çok ucuza alırsınız.

9) Bizden aldığınız siteleri isterseniz satabilir ve böylece para kazanabilirsiniz.

10) Bu madde ise bence, siteniz kurulduğunda ve onu kullanmaya başladığınızda yaşayacağınız keyiftir. Çünkü hem çok ucuza aldınız, hem kara geçtiniz, hem tüm yönetim sizde. Daha ne olsun?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder